O nas

O nas

Hotel Restauracja „Iral” usytuowany jest 6km od węzła autostradowego, autostrady A2 – 108 km na wschód od Świecka, przy trasie wylotowej z Nowego Tomyśla w kierunku Wąsowo-Duszniki.

Dużym i docenianym autem naszego kompleksu jest znakomita restauracja słynąca z doskonałych potraw kuchni wielkopolskiej. Restauracja Iral jest rozpoznawalną marką w Nowym Tomyślu, co zawdzięcza kucharzom skoncentrowanym na wielkopolskich tradycyjnych, dobrych smakach. Dodatkowo w naszej restauracji serwujemy wspaniałe potrawy kuchni włoskiej.

Restauracja powstała w 1989 roku mając początkowo nazwę Bar Bistro. Dzisiaj do dyspozycji gości oddajemy 2 sale, na których jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować każdą uroczystość. Nasza restauracja to również doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe, rodzinne oraz spotkania biznesowe.

Nasz lokal jest klimatyzowany i posiada oświetlenie, które możemy dopasować do każdego rodzaju przyjęcia. Posiadamy również oddzielną salę, dla osób palących.

Naszym kolejnym atutem jest również własny ogród, który jest idealnym miejscem na słoneczne dni. Dodatkowo zaraz przy ogrodzie znajduje się bezpieczny plac zabaw, z wieloma urządzeniami. Dzięki temu rodzice mogę spokojnie próbować smaków tradycyjnej kuchni wielkopolskiej, podczas gdy ich pociechy oddają się beztroskiej zabawie.

Sala dzienna – tutaj goście mogą korzystać z szerokiej gamy menu. Dania, które serwujemy są charakterystyczne dla naszego regionu, ale również kuchni włoskiej.

Sala bankietowa – na każdego rodzaju przyjęcia (wesela, zabawy, 18-tki, szkolenia, pokazy – posiadamy ekran i projektor). W okresie zimowym atutem tej sali jest stylowy kominek. Nasza sala pomieści 120 gości weselnych oraz 130 gości innych imprez okolicznościowych.

Cafeteria – tutaj nasi goście mogą skosztować aromatycznych kaw, herbat i deserów, oraz zrelaksować się przy wybornym drinku. Jest to część dla gości palących.