O nas

Hotel Restauracja „Iral”

Hotel Restauracja „Iral” usytuowany jest 6km od węzła autostradowego, autostrady A2 – 108 km na wschód od Świecka, przy trasie wylotowej z Nowego Tomyśla w kierunku Wąsowo-Duszniki.
Dużym i docenianym autem naszego kompleksu jest znakomita restauracja słynąca z doskonałych potraw kuchni polskiej.

Restauracja Iral jest rozpoznawalną marką w Nowym Tomyślu, co zawdzięcza kucharzom skoncentrowanym na wielkopolskich tradycyjnych, dobrych smakach. Dodatkowo w naszej restauracji serwujemy oryginalną pizzę neapolitańską.

Restauracja powstała w 1989 roku mając początkowo nazwę Bar Bistro. Dzisiaj do dyspozycji gości oddajemy 2 sale, na których jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować każdą uroczystość. Nasza restauracja to również doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe, rodzinne oraz spotkania biznesowe.

Nasz lokal jest klimatyzowany.

Atuty

Sala dzienna – tutaj goście mogą korzystać z szerokiej gamy menu. Dania, które serwujemy są charakterystyczne dla naszego regionu, ale również kuchni włoskiej.

Sala bankietowa – na każdego rodzaju przyjęcia (wesela, zabawy, 18-tki, szkolenia, pokazy – posiadamy ekran i projektor). W okresie zimowym atutem tej sali jest stylowy kominek. Nasza sala pomieści 120 gości weselnych oraz 130 gości innych imprez okolicznościowych.

Serdecznie zapraszamy